logo

Hotel International

Elegantný Hotel International**** je otvorený celoročne a viackrát získal ocenenie Hotel roka na Slovensku. Nádhernú panorámu tatranských velikánov možno obdivovať nielen z priestranného lobby baru s krbom, ale aj z galérie s knižnicou, z reštaurácie, letnej terasy a takisto aj z izieb, ba dokonca i z bazéna a relaxačného centra. Z každého miesta tu dýcha pohoda a súkromie: komorný hotel má totiž iba 28 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán, rokovací salónik, zimnú záhradu, ale aj detský kútik a pripojenie na internet.

 

Skvelý je oddych vo vonkajšom vyhrievanom bazéne, no v relaxačnom centre je aj vnútorný bazén s protiprúdom, vírivou vaňou, parnou, suchou aj infra saunou, posilňovňou a širokou ponukou rôznych druhov masáži a fitness. Reštaurácia ponúka pestré menu aj pre najnáročnejších gurmánov. Veď miestna kuchyňa je vychýrená a navyše - šéfkuchár pripravuje mesačne skvelé kulinárium, využíva čerstvé suroviny, vrátane byliniek a jedlá na tanieri efektne upraví.

 

Hotel International je vďaka svojej polohe priamo na golfovom ihrisku na slnečnej strane Vysokých Tatier aj jedinečný hotel. Priamo pred hotelom odpalisko k jamke č. 1, kryté odpalisko s dĺžkou 350 m, chipping area a putting green aj 3 PAR akadémia. Vstup na tréningové plochy je zadarmo. Na golfovom ihrisku je možné hrať od apríla do októbra, kryté odpalisko je k dispozícii počas celého roka. Hoteloví hostia majú 30-percentnú zľavu z aktuálnej ceny poplatku za hru golfu. V hoteli je aj golfová recepcia, požičovňa a obchod s golfovým výstrojom.

Golfový rezort je ideálnym prostredím na stretnutia s priateľmi, zoznámenie sa s golfom v rámci golfovej akadémie pre začiatočníkov, zlepšenie si HCP alebo usporiadanie vlastného golfového turnaja.

 

Názov: Hotel International

Adresa: Golfový rezort Black Stork, Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica
Tel.: +421-52-4661111
Fax: +421-52-4661112

Kapacita: • Celková kapacita vrátane prísteliek: 61 (28 dvojlôžkových izieb, 2 prístelky, 1 apartmán/3 lôžka)
• Terasa: 80 miest, • Reštaurácia: 96 miest, • Zimná záhrada: 42 miest, • Konferenčná miestnosť: 60, • VIP salónik: 10
Vybavenie: Sociálne zariadenie, telefón, televízor, rádio, satelit, trezor, pripojenie k internetu, minibar, chladnička, klimatizácia izieb, balkón, detská postieľka k dispozícii.
Je možné si vybrať izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jedna z izieb je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov.
služby ponúkané zariadením: Profesionálne golfové ihrisko 18 + 9 jamiek, 3 rôzne kombinácie ihrísk Driving range (350 m, 11 krytých pozícií na tréning a 50 trávnatých). Tréningové plochy vrátane 3 PAR akadémie, chipping area, putting area, profesionálni tréneri.
Golfový simulátor, Golfový obchod, Požičovňa golfového výstroja, Masáže, Bazén vonkajší (vyhrievaný 5,1 x 3,3) a vnútorný (vyhrievaný 9,3 x 4), Relaxačné centrum, Fitnes - štúdio, Opatrovanie detí, Detský kútik, Detské ihrisko, Stolný tenis, Biliard, Bezplatné strážené parkovisko, Úschovňa cenných predmetov, Zmenáreň, Platenie platobnou kartou, Zaistenie športových a kultúrnych akcií, Domácim zvieratám vstup povolený za poplatok 13 EUR, Nefajčiarske miestnosti, Rezervácia leteniek, Vyhliadkové lety, Informačná služba, Sprievodca, Vozenie kočiarom, Taxi
ďalšie možnosti v okolí: Horské túry počas celého roka, Lanové dráhy na Skalnaté Pleso a Lomnický štít, Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica (7 km), požičovňa lyží, Bežkárske trasy priamo na golfovom ihrisku (v zimných mesiacoch - 6 km), Lyžiarska škola, Návšteva Belianskej jaskyne, Termálne kúpaliská (Aquacity Poprad, Vrbov a iné), Večer v Slovenskej kolibe v Starej Lesnej so živou hudbou, Plavba na pltiach po Dunajci, Paraglyding - tandemový zoskok, Jazda na koni, Zapožičanie fun tools - kolobežka, kára, mountainboard, summer tubing, snowtubing, usporiadanie pretekov


Viac informácií: http://www.golftatry.sk

Hotel International na mape

Moment, vykresľujem mapu ....
Kliknite na obrázok na mape.
Mapu môžete približovať posuvnou mierkou v ľavej časti obrazovky, alebo stačí dvakrát kliknúť na región, ktorý chcete zobraziť.
Vpravo hore zvoľte Mapa pre mapu, Satelitné pre fotografické zobrazenie a Hybridné pre kombináciu oboch.
späť na SME.sk
Ďalšle možnosti členenia
Ďalšie weby skupiny: Prihlásenie do Post.sk Új Szó Slovak Spectator
Vydavateľstvo Inzercia Návštevnosť webu Predajnosť tlače Petit Academy
© Copyright 1997-2018 Petit Press, a.s. | Copyright Virtuálny sprievodca, o.z.